Rivilda      
 
Metalo gaminiai, šildymo ir vėdinimo sistemų įrengimas
   
 
Apie mus|Naujienos|Produktai|Kontaktai
  
 Uždaroji akcinė bendrovė "Rivilda"
 Gedimino 67, Kupiskis LT - 40127
 Tel. +370 459 35407
 Fax. +370 459 35407
  El. paštas info@rivilda.lt, rivildainfo@gmail.com
Paieška
Apie mus
spausdinti spausdinti

Gaminame firminius stendus, spintas, stovus, vielines priekasio lentynas, šaldytuvų krepšius, įvairios paskirties ir skirtingų modelių krepšius, kuriuos galima pakabinti ar pastatyti bet kurioje vietoje, prekybos salėje ar sandėlyje, reklaminius stovus ir kitą nestandartinę įrangą.

Kontaktiniu būdu suvirinami nestandartiniai vielos gaminiai baldų pramonei, reklamai, interjerui ir kt. Gamyboje naudojama viela, lakštinis bei nerūdijantis plienas.

Gaminius dengiame naudojant miltelinę dažymo technologiją.

Kaip atskirą gaminių grupę galime paminėti rankinius sandėlių, parduotuvių, gamybos cechų vežimėlius. Šiuos gaminius galime modifikuoti pagal užsakovo poreikius.

Vartotoją traukia ne tiek pats produktas, kiek jo teikiama nauda. Todėl kuriant naujus ir tobulinant esamus orientuojamasi ne tiek į patį produktą kiek į patį vartotoją, arba į rinką. Svarbiausia yra vartotojo poreikiai ir pageidavimai.

Pagrindinis mūsų bruožas, tai gamyba pagal užsakymą. Tokiems darbams reikia įvairesnės įrangos, labai platūs turi būti darbuotojų įgūdžiai. Tokio tipo įmonėms lengva pereiti nuo vieno gaminio prie kito, o taip pat gaminti ir serijinius gaminius.
atgal atgal
į viršų į viršų
Sukūrė: LITS™